Autor toho webu

Každý web s autorskou tvorbou, ať už je jakákoli, má svého tvůrce. Jsem Radek, narozen i trvale žijící v Praze.  

Píšu s nadšením už od nějakých osmi let, kdy jsem začínal vyloženě naivní dětskou tvorbou, přes kterou jsem se dostal až tam, kde se teď nacházím. Mým pohonem je velká fantazie, kterou jsem měl už od mala a využíval ji neustále. A díky přemíře špatných příběhů, anebo naopak těch dobrých, co jsou ale zle odvyprávěny, jsem začal s vlastními. 

 Zároveň se věnuji muzice, a to jako recenzent na hudebním webu. Tam se věnuji této mnohdy nelehké disciplíně dodnes. I sem si muzika našla nakonec cestu, ale pouze ve formě doporučení na zajímavá díla, která by mohla oslovit nejedno otevřené ucho. Stylově jsem rozkročen téměř ve všech žánrech, mantinely v mém případě prakticky neexistují. 

 Na tomto webu jsme rozjel i unikátní 90´s projekt zaměřený na metalový underground, přesněji zlatá 90. léta v gothic metalu / death-gothic metalu. Tuto metalovou éru, které se věnuji více než 20 let, beru jako zlatou studnici metalové evoluce, která zůstane navždy nepřekonána. 

Najdete zde nakonec i mé věci, které pocházejí z mé minulosti. Takhle mé psaní začínalo, když jsem ho poprvé myslel trochu vážně. Dodnes píšu rád a hlavně hodně. Mou tvorbu nepovažuji za nijak zásadně nadstandartní, přesto si myslím, že by mohla zaujmout řadu z vás. Jsem nadšený do vymýšlení příběhů ze světů, které ve své hlavě s nadšením stavím. 

 Hodně fotím, takže je možné, že někdy v budoucnosti zde najdete i výběr z mých autorských fotek. 

 Tento profil píšu v roce založení webu, tedy 2021. Je mi 43 let, mám dvě krásné děti a jednu krásnou manželku. Budu rád, když se zde budeme potkávat a necháte mi nějaký vzkaz, protože autora vždy nejvíce potěší, když ví, že nepíše jen pro sebe. Pokud máte potřebu mě přímo kontaktovat, můžete využít formulář dole pod textem. 

 Všem fajn den, Radek